clipboardy

Klasyczne podkładki z klipsem ułatwiają pracę podczas prezentacji i przydają się, gdy potrzebna jest sztywna podstawa do pisania w terenie. Oferujemy clipboardy reklamowe, format A5 oraz format A4, pojedyncze bądź zamykane w formie teczki, kolorowe clipboardy z nadrukiem służącym jako element reklamowy marki.

clipboardy reklamowe
Clipboardy pojedyncze i zamykane
ID: 1100

Clipboardy z nadrukiem reklamowym

Clipboard jest praktycznym akcesorium biurowym, który warto zawsze mieć pod ręką podczas konferencji, służbowego spotkania, prezentacji i każdego publicznego wystąpienia. Osoba przemawiająca do publiczności trzyma swoje notatki przypięte na metalowy clip, a ich treść jest niewidoczna dla słuchaczy. Tym, co jest widoczne dla audytorium, jest kolorowa okładka clipboardu. Warto zatem wykorzystać clipboard z nadrukiem jako przestrzeń reklamową!

Clipboardy reklamowe od GRUPA Milo to wysokiej jakości, solidne i atrakcyjne pod względem wizualnym produkty. Nasze clipboardy przyciągają wzrok żywymi kolorami i atrakcyjnymi wykończeniami połysk lub folia mat. Jako uszlachetnienie stosujemy także efekt struktury płótna lub skórki pomarańczy oraz lakier wybiórczy UV. Wykonujemy zadruk dwustronny na clipboardach. Możemy je wyposażyć w klipy drucikowe, klip z uchwytem na długopis.

Oprócz kolorowego zadruku oferujemy również dodatkowe uszlachetnienie clipboardów. Pokrywając podkładkę folią matową lub wybierając folię soft touch, nadasz całości aksamitną fakturę, co pozwoli dodać wydrukowi eleganckiej głębi. Dodatkowo możesz podkreślić kolory i wybrane elementy projektu graficznego, decydując się na lakier wybiórczy. Clipboardy firmowe możemy również urozmaicić, stosując hot stamping, folię błyszczącą i inne rodzaje uszlachetnień.

 

Clipboardy z logo

Nadruki wykonujemy na indywidualne życzenie klienta, w razie potrzeby służąc fachową poradą, tak by końcowym efektem były reklamowe clipboardy jak najlepiej eksponujące logo marki. Nasze clipboardy z logo to doskonały sposób na ekspozycję znaku firmowego i skuteczną reklamę.

Wydruk jest wykonywany z zastosowaniem technik drukarskich zapewniających wysoką jakość nadruków i szybką realizację różnych nakładów. Są to metody cyfrowa oraz offsetowa, realizowane przy na nowoczesnych maszynach drukarskich. Do wykonania nadruków używamy podkładów o optymalnej gramaturze, sztywności oraz wytrzymałości. Clipboardy z nadrukami są produkowane z najwyżej jakości tektury litej dwustronnie gładzonej, zabezpieczającej przed wyginaniem okładki. Wyposażamy je w mechanizm standardowy, metalowy klip.

 

Bogata oferta produktowa - clipboardy rekalmowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także notesy firmowe, ulotki czy inne, które w połączeniu z clipobardem reklamowych będą stanowić praktyczny nośnik reklamowy, stanowiący komplet z clipboardem reklamowym. Nasze clipboardy reklamowe to najwyższa jakość i trwałość – gwarantowana! 

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk