clipboardy

Klasyczne podkładki z klipsem ułatwiają pracę podczas prezentacji i przydają się, gdy potrzebna jest sztywna podstawa do pisania w terenie. Oferujemy clipboardy reklamowe, format A5 oraz format A4, pojedyncze bądź zamykane w formie teczki, kolorowe clipboardy z nadrukiem służącym jako element reklamowy marki.

clipboardy reklamowe
Clipboardy pojedyncze i zamykane
ID: 1100

Clipboardy z nadrukiem reklamowym

Clipboard jest praktycznym akcesorium biurowym, który warto zawsze mieć pod ręką podczas konferencji, służbowego spotkania, prezentacji i każdego publicznego wystąpienia. Osoba przemawiająca do publiczności trzyma swoje notatki przypięte na metalowy clip, a ich treść jest niewidoczna dla słuchaczy. Tym, co jest widoczne dla audytorium, jest kolorowa okładka clipboardu. Warto zatem wykorzystać clipboard z nadrukiem jako przestrzeń reklamową!

Clipboardy od GRUPA Milo to wysokiej jakości, solidne i atrakcyjne pod względem wizualnym produkty. Nasze clipboardy przyciągają wzrok żywymi kolorami i atrakcyjnymi wykończeniami połysk lub folia mat. Jako uszlachetnienie stosujemy także efekt struktury płótna lub skórki pomarańczy oraz lakier wybiórczy UV. Wykonujemy zadruk dwustronny na clipboardach. Możemy je wyposażyć w klipy drucikowe, klip z uchwytem na długopis.

 

Clipboardy z logo

Nadruki wykonujemy na indywidualne życzenie klienta, w razie potrzeby służąc fachową poradą, tak by końcowym efektem były reklamowe clipboardy jak najlepiej eksponujące logo marki. Nasze clipboardy z logo to doskonały sposób na ekspozycję znaku firmowego i skuteczną reklamę.

Wydruk jest wykonywany z zastosowaniem technik drukarskich zapewniających wysoką jakość nadruków i szybką realizację różnych nakładów. Są to metody cyfrowa oraz offsetowa, realizowane przy na nowoczesnych maszynach drukarskich. Do wykonania nadruków używamy podkładów o optymalnej gramaturze, sztywności oraz wytrzymałości. Clipboardy z nadrukami są produkowane z najwyżej jakości tektury litej dwustronnie gładzonej, zabezpieczającej przed wyginaniem okładki. Wyposażamy je w mechanizm standardowy, metalowy klip.

 

Bogata oferta produktowa - clipboardy rekalmowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także notesy firmowe, ulotki czy inne, które w połączeniu z clipobardem reklamowych będą stanowić kompleksowy komplet reklamowy, stanowiących komplet z clipboardem reklamowym. Nasze clipboardy reklamowe to najwyższa jakość i trwałość – gwarantowana! 

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk