O nas

certyfikaty.pngMILO jest jednym z najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw i niewątpliwym liderem w branży artykułów promocyjnych i biurowych. Działając od 1992 roku, skupiamy się na tworzeniu najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno na rynek krajowy, jak i europejski. W ofercie marki pojawiają się nie tylko tradycyjne segregatory, teczki, wzorniki, materiały POS, czy opakowania i materiały reklamowe, ale też produkty wykonane z ekologicznych materiałów.

Powstanie nowej kolekcji to naturalna odpowiedź na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta, ale też kierunek, w którym chcemy rozwijać się w przyszłości. Produkcja naszych materiałów odbywa się na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych, w zakładach zlokalizowanych w Radomsku i pod Wrocławiem. Każdego roku z sukcesem wdrażamy nowe, innowacyjne rozwiązania kierujące produkcję w stronę nowego wymiaru ekologii i jakości.

produkty-milo.png

 

Rozwój i osiągnięcia

MILO od początku swojego istnienia stawia na innowacyjne, nowoczesne rozwiązania i wyszkoloną kadrę czuwającą nad procesem produkcji. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników w każdy detal procesu produkcyjnego sprawiły, że marka regularnie uczestniczy w największych targach branżowych i przez lata zdobyła wiele nagród i certyfikatów utwierdzających jej pozycję na rynku. Pierwszym z nich było dołączenie w 2010 roku do Polskiej Izby Artykułów Reklamowych – elitarnego grona przedsiębiorców z branży reklamowej potwierdzającego najwyższą jakość naszych usług. Kolejne lata pracy nad rozwojem i wizerunkiem przyniosły nam między innymi wyróżnienia takie jak: certyfikat Rzetelna Firma, certyfikat Gazele Biznesu oraz wyróżnienie Solidni w Biznesie.

wyroznienia.png

Nasi projektanci dysponują obecnie studiem graficznym i pracownią prototypową, pracując nieustannie nad poprawą jakości i efektywności naszych procesów produkcyjnych. Co ważne, wszystkie procesy poddawane są kontroli dzięki nowoczesnym systemom informatycznym – nie pozwalamy, by jakikolwiek element produkcji został zaniedbany czy pominięty jako mniej istotny dla ogólnej jakości naszych wyrobów.

 

Misja firmy MILO

eco.pngMisją firmy MILO od zawsze było spełnianie najwyższych oczekiwań wszystkich klientów i ciągły rozwój w kierunku lepszej pozycji na rynku. Ewoluujemy wraz z całą branżą, przywiązując dziś jeszcze większą wagę do poszanowania środowiska, świadomej produkcji i dostarczania na rynek produktów ekologicznych. Swoje cele osiągamy stawiając na wysoką jakość, zaangażowanie i profesjonalizm w każdym działaniu - wierzymy, że droga do sukcesu prowadzi właśnie przez nowoczesne rozwiązania i przemyślane decyzje.

Dewizą przyświecającą wszystkim naszym działaniom jest zrównoważony rozwój. Uruchomienie dwóch hal produkcyjnych, przejście na ekologiczne źródła energii, używanie nowoczesnych maszyn o dużej wydajności czy wykorzystywanie materiałów ekologicznych w produkcji to tylko część naszych planów na przyszłość. Stawiamy między innymi na zasilanie produkcji z pomocą paneli fotowoltaicznych, co spotkało się z uznaniem wielu klientów krajowych i zagranicznych.

 

Referencje

ref-pl-01.jpg ref-pl-02.jpg ref-pl-03.jpg ref-pl-04.jpg ref-pl-05.jpg ref-pl-06.jpg

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk