segregatory

segregatory - producent segregatorów Grupa MILO
Segregatory premium
ID: 984

Segregatory premium

Segregatory reklamowe do prezentacji katalogów i oferty produktowej są wyjątkowo ważną wizytówką wielu firm. Dla zachowania wysokiej estetyki i jakości wykonania, wszystkie segregatory firmowe projektujemy według potrzeb Klientów, zgodnie z zadaną paletą barw, identyfikacją wizualną, w dowolnych formatach, o różnych szerokościach grzbietów i z kilkoma wariantami akcesoriów dodatkowych, oczek, kieszeni oraz mechanizmów ringowych.

Segregatory reklamowe

segregatory reklamowe
Segregator firmowy
ID: 982

Kolorowe i personalizowane segregatory firmowe dostępne na wyposażeniu biura, są doskonałym elementem budowania wizerunku marki. Dzięki temu, że wyróżniają się na półce wśród standardowych segregatorów, idealnie nadają się na oprawę katalogu czy oferty promocyjnej prezentowanej klientom. Ciekawą formą przedstawienia materiałów promocyjnych są segregatory prezentacyjne, przypominające wyglądem segregator odwrócony na zewnątrz lub klasyczny kalendarz biurkowy. Z ringami skierowanymi ku górze, segregator prezentacyjny ułatwia przekładanie i prezentację kolejnych kart produktowych i doskonale sprawdza się jako dodatek na biurka w siedzibie firmy. Dla zapewnienia pełnej ochrony dokumentów i materiałów promocyjnych przechowywanych w segregatorze proponujemy wytrzymałe, reklamowe segregatory z etui. Rozwiązania takie prezentują się bardziej elegancko i kompaktowo niż standardowe segregatory reklamowe, a ich okładka może odróżniać się od samego segregatora oferując dodatkową przestrzeń promocyjno-reklamową.

 

Segregatory z logo

Efektowny, nowoczesny nadruk z logo firmy sprawia, że segregator staje się nie tylko praktycznym akcesorium, ale również nośnikiem reklamy. Segregatory reklamowe z nadrukiem to nieodłączny element naszej oferty. Nadruki wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych technik, na wysokiej jakości podłożu. Możemy zaprojektować grafię, wraz z całym segregatorem, w naszym studio. Realizujemy również projekty dostarczone przez Klienta. Segregatory z nadrukami to ponadczasowy gadżet marketingowy pozwalający na promocję, wręczany klientom, kontrahentom oraz pracownikom firmy. Zamów segregator z logo lub dowolnym nadrukiem wysokiej jakości.

 

Segregatory personalizowane

Grupa MILO oferuje segregatory personalizowane z możliwością wykonania projektu od podstaw, ściśle według indywidualnego pomysłu klienta. Segregator personalizowany z logo, grafiką i specjalnie zaprojektowanymi dodatkowymi elementami czy uszlachetnieniem to całkowicie unikalny produkt, który pozwoli CI wyróżnić się pośród konkurencji. Segregatory personalizowane możemy wzbogacić, stosując uszlachetnienia folią błysk, folią matową, lakierem wybiórczym i nie tylko.

Segregatory sztancowane

Segregatory sztancowane to wyjątkowy sposób na personalizację okładek na materiały reklamowe. Ich niepowtarzalny kształt, stworzony pod indywidualne zamówienie Klienta, tworzy w połączeniu z nadrukiem unikalną formę reklamową. Segregatory sztancowane posiadają otwory w okładce ułatwiające transport i są zabezpieczane folią błyszczącą lub matową, co dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniem.

segregatory producent Grupa MILO
Segregator sztancowany
ID: 981

Segregatory prezentacyjne

Segregatory prezentacyjne to ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Są to segregatory do prezentacji materiałów z ringami skierowanymi ku górze dla łatwego przeglądania kolejnych kart. Segregatory prezentacyjne to niezastąpiony gadżet na firmowym biurku. Jako producent segregatorów, oferujemy różne formaty segregatorów prezentacyjnych, od małych podręcznych segregatorów A5 po segregatory A4 do prezentacji dużych kart produktowych.

 

segregatory z nadrukiem prezentacyjne
Segregator prezentacyjny
ID: 1204

Segregatory zamykane

Producent segregatorów, firma GRUPA Milo oferuje również poręczne i funkcjonalne segregatory zamykane. Można z łatwością zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie potrzeba, dzięki wygodnej rączce i solidnemu zamknięciu. Segregatory reklamowe z nadrukiem w formie wygodnej teczki to również doskonała powierzchnia reklamowa i dogodne miejsce na prezentację logo firmy.

Zapraszamy do kontaktu podczas, którego określą nam Państwo swoje preferencje i wymagania, a my przygotujemy odpowiadające im segregatory. Producent GRUPA Milo oferuje realizację różnych nakładów oraz wykonanie segregatorów na indywidualne zmówienie.

 

segregatory z nadrukiem zamykane
Segregator zamykany
ID: 1205

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk