notesy reklamowe

notesy spiralowane
Notes reklamowy
ID: 690

Notesy firmowe z nadrukiem

Notesy są praktycznym dodatkiem biznesowym, ale i często niewykorzystaną przestrzenią reklamową. Personalizowane nadruki na notesach reklamowych to doskonały sposób na reprezentowanie marki w obecności klienta. Wykonane w dowolnym rozmiarze i formacie, notesy reklamowe to dobry prezent dla pracowników, gości oraz jako materiał promocyjny dla klientów.

kołonotes
Notes firmowy
ID: 691

Notesy na spirali

Kołonotes to tradycyjny notes na spirali stanowiący podstawowe wyposażenie biurowe. Notesy spiralowane należę do najbardziej trwałych oraz najpraktyczniejszych. Są poręczne i bardzo wygodne w użytkowanie. Dzięki temu, że nie są szyte ani klejone, a kartki są połączone za pomocą spirali, po otwarciu na określonej stronie notesy ze spiralą nie zamykają się. Najlepiej nadają się do robienia szybkich notatek, gdy nie mamy do dyspozycji biurka ani stołu.

 

Notes spiralowany w oprawie twardej lub miękkiej

Kołonotes to element wyposażenia w biznesie, na uczelni czy w szkole. Przydatny podczas konferencji, spotkań oraz w codziennej pracy. Nasze notesy na spiralach są wykonywane w oprawie twardej lub miękkiej, w różnych formatach oraz z opcją zamykania na gumkę. Druk realizujemy na maszynach cyfrowych i offsetowych, co pozwala nam na realizację różnych nakładów i optymalizację kosztów przy zachowaniu najwyższej jakości.

Połączenie estetyki i funkcjonalności

Łączymy karty różnymi sposobami: spiralujemy po dłuższym lub krótszym boku, kleimy oraz oferujemy opcjonalne lecz praktyczne zamknięcie na gumkę. Nadruki na nich zostaje wykonany offsetowow lub cyfrowo, co zależy zamawianego przez Państwa nakładu. Notes z nadrukiem był, jest i będzie idealnym pomysłem na reklamę, którą godzimy z funkcjonalnością oraz praktycznym zastosowaniem.

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk