teczki

teczki Milo
Teczki z rączką
ID: 1077

Teczki reklamowe

Pojemne, twarde teczki pozwalają na bezpieczne opakowanie materiałów drukowanych, w tym zarówno pojedynczych dokumentów jak i folderów czy materiałów reklamowych. Dbamy o wysoką jakość wykonania, trwałość i funkcjonalność, oferując wiele ciekawych projektów teczek reklamowych dostosowanych do potrzeb klientów z różnych branż. Druk teczek wykonujemy metodą offsetową. Oferujemy atrakcyjne rodzaje uszlachetnienia teczek, folia soft touch, folia mat, błysk, lakier UV wybiórczy i nie tylko. Nasze ofertowe teczki z nadrukiem spełniają najwyższe wymagania pood wzgledem jakości wykonania.

 

Teczki konferencyjne, producent GRUPA Milo

Większe i bardziej wytrzymałe, sztywne teczki konferencyjne z rączką sprawdzą się jako profesjonalny zestaw konferencyjny i miejsce do przewożenia materiałów reklamowych oraz najważniejszych dokumentów promocyjnych. Nadruk na teczce stanowi doskonałe miejsce na reklamę, a wysokiej jakości laminowanie pozwala zabezpieczyć teczkę i jej zawartość przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Teczki skrzydłowe

teczki skrzydłowe
Teczka firmowa skrzydłowa
ID: 1076

Proste, zamykane na rzep, magnes bądź gumkę sztywne teczki skrzydłowe to podstawowy dodatek wśród papierniczych materiałów reklamowych. Teczki reklamowe wykonujemy z różną szerokością grzbietu, a także z dodatkowymi elementami w postaci uchwytów na długopis, które pozwalają na personalizację teczki na potrzeby Klienta.

 

Teczki ofertowe

Cienkie teczki ofertowe to nie tylko wygodny sposób na przechowywanie małej ilości dokumentów, ale też dobry element promocji firmy. Często wykorzystuje się je jako teczkę na umowę lub dokumenty wręczane klientowi po zakończeniu współpracy, finalizacji sprzedaży czy wykonanej usłudze. Teczki stanowią wizytówkę firmy i zarazem niezbędny element wyposażenia biurowego.

Eleganckie teczki ofertowe drukowane zaprojektowane w naszym studio graficznym spełniają najwyższe oczekiwania pod względem designu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne techniki zastosowane w produkcji sprawiają, że każda teczka reklamowa stanowi wizytówkę firmy.

teczki ofertowe
Teczka ofertowa
ID: 1075

Teczki z przegródkami

Dla lepszej organizacji dokumentów i materiałów reklamowych proponujemy teczkę z przegródkami, wykonaną z trwałej, litej tektury. Harmonijkowe wnętrze teczki wykonujemy z kartonu, uzupełniając przegródki w praktyczne przekładki do opisu zawartości. Teczki zamykamy na rzep, by zapobiec przypadkowemu otwieraniu i zmniejszyć ryzyko rozsypania zawartości. Teczki z przegródkami stanowią praktyczny element wyposażenia do biura, szkoły oraz do użytku wszędzie tam, gdzie potrzeba jest segregacja dokumentów oraz innych materiałów papierowych.

teczki z przegródkami
Teczka firmowa z przegródkami
ID: 1074

Teczki z klipem

Teczki z klipem pozwalają na przechowywanie notatek, dokumentów, materiałów do prezentacji. Są niezastąpione podczas wystąpień publicznych, szkoleń, inwentaryzacji i wszędzie tam, gdzie potrzebujemy szybkiego dostępu do najważniejszych materiałów drukowanych oraz zapisywanych ręcznie.

 

teczka reklamowa z klipem
Teczka z klipem
ID: 1206

Teczki z rączką

Pojemne teczki z rączką są dostępne w różnych wersjach, jak chodzi o kształt i wielkość. Są wytrzymałe i praktyczne. Mają wiele różnych zastosowań. Mogą być wykorzystywane między innymi jako teczki na gadżety i upominki dla klientów, teczki konferencyjne bądź jako teczki na dokumenty.

 

Producent teczek Grupa MILO

Jako producent teczek jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom realizację każdego zamówienia. Zapewniamy dopasowanie realizacji do konkretnych potrzeb. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu. Zapewniamy wykonanie teczek według projektu dostarczonego przez klienta lub realizację od podstaw, przez projekt w naszym studio graficznym, po wydruk i prace introligatorskie.

 

teczki z rączką
Teczka z rączką firmowa
ID: 1207

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk