gry planszowe

Gra planszowa
ID: 697

Producent gier planszowych i karcianych

Ciekawym i nietypowym sposobem promocji firmy są różnego rodzaju produkty zachęcające do interakcji i znajdujące praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. Ich doskonałym przykładem są tworzone na zamówienie gry planszowe, w których produkcji specjalizujemy się już od wielu lat. Oferujemy między innymi puzzle, żetony i personalizowane gry planszowe bazujące na klasykach gatunku.

 

Gy planszowe dla całej rodziny

Producent gier planszowych Grupa MILO oferuje wyjątkowe gry planszowe dla całej rodziny. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji takich jak gry planszowe, puzzle i układanki realizowane na zamówienie. Gry rodzinne to doskonała forma wspólnego spędzania czasu, niezależnie od wieku.

 

Gra planszowa – rozrywka na wiele godzin!

Długie gry planszowe pochłaniają uczestników na całe godziny, zapewniając niezapomnianą rozrywkę. W świecie komputerów i smartfonów czas spędzony na wspólnej aktywności, bez spoglądania w ekrany, jest nieoceniony. Nasze gry planszowe z ciekawą fabułą, bazujące na klasykach gatunku lub tworzone na specjalne zamówienie, zapewnią wam doskonałą zabawę, która pochłonie was na wiele godzin. Nawet nie zauważycie, gdy czas upłynie na doskonałej zabawie z rodziną i przyjaciółmi.

 

Gry planszowe, puzzle, opakowania

Producent gier planszowych
ID: 1183
Gra karciana
ID: 698

Personalizowane gry planszowe

 

Nasza oferta obejmuje personalizowane gry planszowe, które wykonujemy zgodnie z zamówieniem klienta. Masz pomysł na własną fabułę, nową formułę rozgrywki? A może chcesz zmienić nieco znany klasyk i nadać mu bardziej indywidualny charakter? W naszym studio graficznym przygotujemy dla ciebie wyjątkowy projekt od podstaw lub też zrealizujemy ten nadesłany przez ciebie w naszym nowoczesnym parku maszynowym. Wykonujemy także puzzle i układanki z przesłanych grafik i zdjęć.

 

Personalizowana gra planszowa, puzzle ze zdjęcia czy specjalnie przygotowana gra karciana to doskonały prezent na każdą okazję. Oryginalny podarunek dla twoich bliskich, dla współpracowników czy przyjaciół. Najlepszy pomysł na gadżet reklamowy. Wyśmienita zabawa według twoich reguł – na imprezę integracyjną, wieczór kawalerski, autorskie zajęcia edukacyjne i nie tylko.

 

Dążymy do najwyższych standardów jakościowych

Mamy własną bazę puzzli ale jesteśmy w stanie i z chęcią to zrobimy, tworząc dla Państwa tak samo świetne lub lepsze układanki, które mile zaabsorbują komuś czas. Ilość elementów czy wielkość końcowego dzieła zależy tylko od Państwa preferencji. Gorąco zapraszamy do okazjonalnej lub stałej współpracy. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji to z miłą chęcią udzielimy jej telefonicznie, mailowo lub osobiście.

 

Zobacz również inne produkty z naszej oferty:

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk