standy

stand reklamowy
Standy eliptyczne
ID: 1138

Standy reklamowe

Standy reklamowe pozwalają przykuć uwagę klienta i doskonale sprawdzają się w wielu kampaniach promocyjnych. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na stworzenie wyjątkowych standów planszowych, standów na ulotki, displayów, wobblerów, hangerów i materiałów POS (standy POS). Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta i przywiązaniu do wysokiej jakości materiałów możemy spełnić Państwa najwyższe wymagania.

 

Standy eliptyczne

Proste, mobilne i łatwe do ustawienia w dowolnym miejscu standy eliptyczne to podstawowe standy reklamowe ustawiane przy wejściach do sklepów, punktów sprzedaży czy lokali usługowych. Dzięki większemu formatowi i atrakcyjnej formie wizualnej stojaki reklamowe z tej kategorii przyciągają uwagę do reklamowanych produktów i marki.

Standy planszowe

stand tekturowy
Standy planszowe
ID: 1135

Klasyczne standy planszowe tworzymy z indywidualnie przygotowanych wykrojników, dzięki którym możemy osiągnąć dowolny kształt standu. Wyposażone w doklejaną nogę standy utrzymują stabilną pozycję, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Każdy stand reklamowy możemy wyposażyć w dodatkową kieszeń na ulotki promocyjne i inne materiały reklamowe.

 

Standy przestrzenne

Standy reklamowe przestrzenne łączą w sobie wszystkie zalety dużych reklam stojących z dodatkowymi, przyciągającymi uwagę efektami 3D. Elementy przestrzenne są wykonywane z indywidualnych wykrojników na zamówienie Klienta, z wysokiej jakości tektury falistej i na potrzeby transportu składane na płasko, co zabezpiecza je przed uszkodzeniem. Nasze standy kartonowe przyciągają dodatkowo uwagę dzięki najwyższej jakości wydruku i nowoczesnym technikom. Każdy stand kartonowy jest projektowany zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i oczekiwaniami Klienta.

standy sklepowe
Standy przestrzenne 3D
ID: 1136

Display'e

W przypadku ofert specjalnych, prezentacja produktów na standardowych regałach może nie przyciągnąć do nich wystarczającej uwagi. Tworzone na zamówienie displaye to wytrzymałe półki z tektury lub tworzywa sztucznego, które po rozstawieniu mogą przybrać dowolny kształt i stanowić wyjątkowy element ekspozycji produktów w sklepie, na samodzielnym stoisku czy targach branżowych.

standy sklepowe
Display'e
ID: 1137

Stojaki na ulotki

Klasyczny, biurkowy stojak na ulotki przydaje się właściwie w każdej branży. Przygotowane według indywidualnego projektu stojaki reklamowe mogą służyć do prezentacji ulotek, wizytówek, cenników czy materiałów promocyjnych – wielkość i ilość kieszeni, kształt stojaka, funkcjonalność projektu oraz nadruk dopasowujemy do Państwa potrzeb.

 

Producent standów reklamowzch Grupa MILO

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą standów reklamowych. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji takich jak standy promocyjne różnego rodzaju, w tym standy eliptyczne i przestrzenne, kartonowe stojaki na ulotki, displaye i wiele więcej.  Zapewniamy dostosowanie każdej realizacji do indywidulanych potrzeb klienta, a także terminowość i najwyższą jakość wszystkich produktów.

 

 

Zobacz również inne produkty z naszej oferty:

standy promocyjne
Stojaki na ulotki
ID: 1139

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk