ENDESEFRITCS

pudełka

producent pudełek reklamowych Grupa MILO
Opakowania premium
ID: 1201

Opakowania reklamowe premium

Promocyjne zestawy produktowe dostępne w ofertach specjalnych zasługują na wyjątkowe opakowania zwracające uwagę Klienta. Dzięki rozbudowaniu naszych linii produkcyjnych i nastawieniu na innowacyjne technologie możemy zaproponować Państwu eleganckie i trwałe pudełka reklamowe w każdym zamówionym nakładzie. Dopracowany wspólnie projekt zmienimy w gotowy produkt, który stanie się nieodłączną częścią Państwa oferty. Nasze pudełka produktowe z nadrukiem, opakowania promocyjne oraz pudełka firmowe pozwalają na estetyczne zapakowanie wyrobów i stanowią doskonałą reklamę marki. W swoim portfolio mamy opakowania na kosmetyki, ekskluzywne pudełka z wieczkiem, pudełka ozdobne na zamówienie znanych luksusowych marek.

 

Pudełka kaszerowane

Oferujemy pudełka z tektury litej i falistej oraz pudełka kaszerowane. Każde opakowanie z naszej oferty to najwyższa jakość wykonania oraz doskonały efekt wizualny. Pudelka kaszerowane to wybór wymagających klientów i doskonała propozycja dla luksusowych produktów. Pudełka kaszerowane sprawdzają się również jako opakowania na prezenty i nie tylko. Kaszerowanie polega na oklejeniu wyrobu papierniczego innym cieńszym, zadrukowanym lub niezadrukowanym papierem. Pozwala wykonać nadruk na problematycznym podłożu, na przykład na grubej tekturze lub pudełku o nierównej powierzchni. Nadaje też produktowi z nadrukiem elegancki, atrakcyjny wygląd. Nasze pudełka kaszerowane to doskonały efekt końcowy i wyższa trwałość.

Pudełka z mankietem

pudełka reklamowe z mankietem
Pudełko zamykane
ID: 937

Pudełka z mikrofali

Rozwój linii produkcyjnej pozwolił nam poszerzyć ofertę o różnorodne opakowania reklamowe, w tym także pudełka kartonowe, pudełka z tektury litej i falistej czy eleganckie i ekologiczne torby papierowe. Wszystkie projekty wykonujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami, oferując możliwość wyposażenia pudełek w zamknięcia na magnesy, okienka PCV oraz wiele innych dodatków.

pudełko reklamowe
Pudełko w zestawie z segregatorem
ID: 938

Pudełka reklamowe

Pudełka reklamowe oraz pudełka ozdobne możemy wykonać ze skóropodobnym obiciem bądź o fakturze innego materiału. Wszystko zależy czy mają spełniać funkcję reklamy czy ozdobną. Pudełko z nadrukiem to najlepsza powierzchnia reklamowa! To również eleganckie, ozdobne opakowanie na prezent. W swoim portfolio mamy pudełka z logo na produkty, firmowe opakowania prezentowe i wiele więcej.

 

Pudełka denko-wieczko

W naszej ofercie dostępne są klasyczne pudelka denko-wieczko. Są to uniwersalne, atrakcyjne pod względem wizualnym opakowania o szerokim zastosowaniu. Można wyposażyć je w wypełnienie sztancowane z wykrojnika, odpowiadające kształtowi pakowanych produktów. Pudełka denko-wieczko dzięki standardowemu zamknięciu są wytrzymałe i stanowią wygodne opakowanie na różnorodne przedmioty.

opakowania reklamowe denko wieczko
Pudełko denko-wieczko
ID: 1203

Pudełka zamykane na magnes

Eleganckie pudełka reklamowe zamykane na magnes to doskonałe opakowanie gadżetów reklamowych i innych przedmiotów. Funkcjonalne zamknięcie sprawia, że opakowanie jest wygodne w użytkowaniu i nabiera wykwintnego charakteru. Nasze pudełka na magnesy są trwałe i mogą być wykorzystywane przez długi czas, wielokrotnie zamykane i otwierane bez oznak zużycia.  Pudełka kartonowe z magnesem stanowią eleganckie i poręczne opakowanie produktowe, prezentowe i nie tylko. Pudełko zamykane na magnes to również praktyczny gadżet reklamowy i doskonała powierzchnia do prezentacji logo firmy.

pudełko reklamowe na magnes
Pudełka zamykane na magnes
ID: 936

Kuferki z rączką

Praktyczne kuferki z rączką są poręczne, lekkie i solidne. Mogą spełniać wiele ról. Tekturowe pudełko z rączką może być powodzeniem wykorzystywane w roli opakowania na próbki, kosmetyki, czy też funkcjonalnego pudełka na upominki dla klientów i gadżety marketingowe.

 

kuferk pudełko z rączką
Kuferki z rączką
ID: 1202

Producent pudełek reklamowych, GRUPA Milo

Firma GRUPA Milo jako producent pudełek reklamowych dostarcza swoim Klientom opakowania kartonowe z nadrukiem wykonywane na indywidualne zamówienie. Różne rozmiary, rodzaje pudełek, dostępne uszlachetnienia można dowolnie dopasowywać w zależności od charakteru danego projektu. Duży wybór proponowanych rozwiązań sprawia, że można zamówić u nas opakowania reklamowe na różne przedmioty – na prezenty gadżety reklamowe, próbki, dokumenty i foldery i nie tylko. Możemy wykonać pudełka ozdobne na specjalne zamówienie, w rozmaitych rozmiarach i kształtach, z rączką, pudełka reklamowe z wieczkiem, na magnes, opakowanie reklamowe z przegródkami i nie tylko. Pudełka z nadrukiem wyróżniające się trwałością i najwyższą estetyką wykonania.

Zapraszamy do kontaktu podczas, którego określą nam Państwo swoje preferencje i wymagania a my im sprostamy. To proste!

Grupa MILO

  • +48 71 322 14 44
  • info@milogroup.eu
  • ul. Stawowa 7-9, 55-002 Dobrzykowice - Wrocław, Poland
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk