wzorniki

wzorniki producent Grupa MILO
Wzorniki chemii budowlanej
ID: 841

Wzorniki chemii budowlanej

Firmowe wzorniki reklamowe to doskonała forma prezentacji produktu. Przedstawione wizualnie wzory dostępnych tynków, kolory farb czy faktury kamienia ułatwiają wybór przy konkretnych projektach i przyspieszają procedurę dopasowywania materiałów. Na życzenie Klienta przygotowujemy wzorniki tynków, farb i kolorów w formie klasycznych okładek, tablic, kuferków, segregatorów oraz innych, spersonalizowanych wariantach reklamowych. Jako producent wzorników dysponujemy własnym studiem graficznym i pracownią prototypową, dzięki czemu indywidualne projekty mogą być zrealizowane jak najlepiej. 

 

Wzorniki tynków

Wśród wzorników chemii budowlanej ważną podkategorię stanowią specjalistyczne wzorniki tynków, które umożliwiają ekspozycję oferty w postaci próbek. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wzorniki książkowe typu bombonierka, wzorniki planszowe, listkowe wzorniki kolorów i nie tylko. Wzornik tynków to doskonała forma prezentacji produktu – wzorów, kolorów oraz faktur.

Wzorniki płytek i kamienia

wzorniki reklamowe
Wzorniki płytek i kamienia
ID: 840

Ze względu na specyfikę materiału, wzorniki płytek i kamienia przygotowujemy w formie książki bądź pudełka z rączką, wykonane ze specjalnie wzmocnionej tektury litej zdolnej utrzymać cięższe próbki. Dodatkowym atutem wzorników płytek jest wypełnienie ze sztancowanej pianki ułatwiające ich bezpieczne przechowywanie. 

 

Wzorniki podłóg i listew

Dedykowane wzorniki do prezentacji próbek podłóg i listew pozwalają na łatwe przedstawienie wielu wariantów produktu dostępnych w ofercie. Na zamówienie Klienta tworzymy wzorniki reklamowe w formie praktycznego wachlarza, pudełek wypełnionych zabezpieczającą pianką do przechowywania luźnych próbek lub w formie okładek z wklejonymi próbkami. 

 

wzorniki reklamowe
Wzornik podłóg
ID: 842

Wzorniki na profile

W przypadku prezentacji profili stawiamy na wzorniki w formie książek lub pudełek z praktyczną rączką, wykonane z litej tektury i wypełnione sztancowaną pianką. Wzorniki na profile umożliwiają elegancką prezentację dostępnych produktów, umożliwiając przechowywanie wielu cięższych próbek i zapewniając im bezpieczeństwo w transporcie.  Każdy wzornik profili to gwarancja najwyższej jakości, a także trwałość i komfort użytkowania przez długi czas.

wzornik na profile
Wzornik profili
ID: 843
wzorniki na profile
Wzornik szkła
ID: 845

Wzorniki szkła

Dla firm zajmujących się dystrybucją szyb, profili szklanych, materiałów delikatnych czy soczewek okularowych, praktyczne wzorniki reklamowe są najlepszym sposobem prezentacji dostępnych produktów. Nasze segregatory i kuferki zostały wykonane ze wzmacnianej tektury i wypełnione sztancowaną pianką lub stworzonymi na zamówienie kieszeniami zapewniającymi pełne bezpieczeństwo i elegancką prezentację próbek. 

Wzornik tkanin
ID: 846

Wzorniki – wzorniki rolet, wykładzin 

Prezentacja tekstyliów w formie wzornika jest szeroko doceniana w branży wnętrzarskiej. Wzorniki wykładzin, rolet czy tapicerek pozwalają na wizualną prezentację materiałów, ale też umożliwiają ich dotknięcie i zbadanie pod kątem faktury. Wzorniki tkanin przygotowujemy w formie zamykanych na magnes książek, wachlarzy i segregatorów lub opracowujemy zupełnie nowe formy dopasowane do wymagań Klienta. Wśród naszych wzorników tkanin dostępne są między innymi wzorniki rolet oraz wzorniki wykładzin.

Wzornik reklamowy
ID: 844

Inne wzorniki reklamowe

Indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów sprawia, że nie możemy zamykać się w ramach odgórnie narzuconych projektów. W naszej ofercie pojawiają się więc wzorniki stworzone według indywidualnego pomysłu Klienta. Pomysłowość to klucz do sukcesu w branży reklamowej - nasze wzorniki wyróżniają się kreatywnym podejściem do prezentacji każdego produktu. Korzystanie z nowoczesnych maszyn renomowanych producentów pozwala nam jeszcze dokładniej spełnić oczekiwania Klienta, dostarczając wysokiej jakości wzorniki. Producent GRUPA Milo wychodzi naprzeciw różnorodnym wymaganiom, realizując indywidualne, w tym także nietypowe projekty

Grupa MILO

© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk